Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Nowy probioFRESH Lawenda Koncentrat Zobacz większe

probioFRESH koncentrat lawenda

Nowy produkt

Koncentrat do mycia, prania i sprzątania, higieny domu.

Więcej szczegółów

17 Przedmioty

34,99 zł

Więcej informacji

ProbioFRESH Koncentrat - jest kompozycją żywych, probiotycznych kultur bakterii, wzmocniony o właściwości odświeżające i antyseptyczne ekstraktu z lawendy. Jest całkowicie naturalnym środkiem higieny powierzchni i powietrza.

Korzyści: 

 - w sposób ekologiczny usuwa zabrudzenia wraz z bakteriami chorobotwórczymi  
 - zabezpiecza powierzchnie pożytecznymi mikroorganizmami pozostawiając je czyste i lśniące 
 - eliminuje nieprzyjemne zapachy organiczne i papierosowe oraz pleśnie i grzyby 
 - zasiedla otoczenie żywą i pożyteczną mikroflorą  
 - chroni przed patogenami i alergenami (roztocze kurzu) 

Koncentrat: bez aromatów i olejków zapachowych, bez konserwantów i sztucznych barwników oraz bez dodatku środków powierzchniowo czynnych. 

Składniki: Kompleks bakterii probiotycznych, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, ekstrakt procesu fermentacji lawendy.


Dawkowanie: 
1. Do mycia i odświeżania wszelkich powierzchni w domu (blaty, stoły, szafki, zlewy, płytki, okna, lustra itd.) Doskonale również sprawdza się do higienizacji biura, sal treningowych, szatni oraz samochodu.Preparat stosować w rozcieńczeniu w proporcji: 1:10 (1 część preparatu i 10 części wody np. 25 ml preparatu na 250 ml wody).

2. Do mycia podłóg.
Preparat stosować w rozcieńczeniu w proporcji 1 : 50 (1 część preparatu i 50 części wody np. 100 ml preparatu na 5 litrów wody).


3. Do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.
Usuwa a nie kamufluje nieprzyjemne zapachy, wprowadza przyjazny i zdrowy dla otoczenia mikroklimat. Chroniąc przed patogenami i alergenami (roztocze kurzu) spryskiwać: łóżka, pościel, dywany, meble tapicerowane, zabawki pluszowe, kosze na śmieci, kuwety, legowiska dla zwierząt, tapicerki samochodowe, maty treningowe. Preparat stosować w rozcieńczeniu w proporcji: 1:10 (1 część preparatu i 10 części wody np. 10 ml preparatu na 100 ml wody). 

4. Do płukania tkanin kolorowych.
Zmiękcza tkaniny oraz zapobiega elektryzowaniu. Zawarte w płynie pożyteczne mikroorganizmy neutralizują alergizujące oddziaływanie środków piorących. Ubrania są delikatne i przyjemne w dotyku. Preparat stosować w dawce ok. 40-60 ml na jedno płukanie. 

Przed użyciem wstrząsnąć.

Powstający na dnie butelki osad oraz biały nalot na powierzchni są naturalnym efektem procesu fermentacji. 

UWAGA: Produkt rozcieńczony z wodą zużyć w ciągu 2 dni. 
Przechowywanie:  Szczelnie zamkniętą butelkę przechowywać w miejscu chłodnym i przyciemnionym. Po otwarciu najlepiej zużyć w ciągu 30 dni.


Produkt bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.

Pojemność: 500 ml

Producent: AgroBios

Wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów zamieszczonych na stronie sklepu www.mikroorganizmy.com.pl przez osoby nie upoważnione do tego przez firmę Agrobios jest zabronione!