Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

EMBEST SŁOMER 2L Zobacz większe

Tylko online

EMBEST SŁOMER 2L

Nowy produkt

Preparat EMBEST SŁOMER™ – bakterie do rozkładu resztek pożniwnych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

96,80 zł

Więcej informacji

Preparat EMBEST SŁOMER™ – to koncentrat szczepów bakterii, których zadaniem jest przede wszystkim intensywny rozkład słomy i resztek pożniwnych oraz odbudowa próchnicy. Unikalna kompozycja specjalnie dobranych konsorcjum szczepów bakterii, polega na jej bioróżnorodności i synergicznym ich połączeniu, dzięki temu przystosowana jest do radzenia sobie w ekstremalnych warunkach.

Efekty stosowania:

  • słoma jest szybko rozłożona bez zalegania w glebie,
  • ukierunkowany, specyficzny metabolizm silnych szczepów Bacillus amyloliquefacjens, Lactobacillus przekształca masę organiczną w żyzną i zdrową glebę,
  • następuje szybsza odbudowa próchnicy oraz lepsze magazynowanie wody,
  • tworzy się lepsza dostępność i przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny,
  • bardzo szybko pod wpływem mikroorganizmów zmienia się struktura gleby, co obrazuje tworzenie się agregatów, w wyniku czego ułatwiona jest uprawa, łatwiejszy transport powietrza i wody.

Skład: Lactobacillus plantarum LMG 26367, L. casei LMG 6904, L. acidophillus LMG 1851, L. rhamnosus DSM 16605. Bifidobacterium animals LMG P-21384, B. breve DSM 16604. Bacillus amyloliquefaciens BAS01, B.amyloliquefaciens ATB-bas 013, B. amyloliquefaciens ATB-BAS 014, B. amyloliquefaciens ATB-BAS 015, Bacillus pumilus ATB-BP-16. Melasa trzcinowa, woda rewitalizowana.

Stosowanie: EMBEST SŁOMER stosuje się w roztworze wodnym w formie oprysków, na pociętą słomę, ściernisko, obornik lub poplon. Po zaaplikowaniu preparatu należy wymieszać z glebą.

Dawkowanie: 2 litry na hektar, rozcieńczone w 250-300 litrów wody.
Preparat stosować w dni pochmurne, w czasie lub po deszczu, wcześnie rano lub wieczorem.

Przechowywanie: przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zachowuje najwyższą jakość przez okres 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. Po otwarciu najlepiej zużyć w ciągu 6 tygodni.
Unikać przemrożenia.

Dostępne opakowania: 2L, 5L, 20L.

Produkt z Atestem nr PZH/HT -3299/2017
Ważny do: 06/06/2022

PREPARAT BEZPIECZNY DLA LUDZI, ZWIERZĄT I ŚRODOWISKA.

Produkty powiązane